54 Małopolski Wyścig Górski – utrudnienia w ruchu w dniu 10.06.2016 r.

W dniu 10 czerwca br. na terenie powiatu chrzanowskiego rozgrywany będzie jeden z etapów 54 Małopolskiego Wyścigu Górskiego.
Organizatorem jest MZKOL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, os. Zielone 25, www.mwg.info.pl

W związku z wyścigiem w godzinach 13.15 – 15.30 przewiduje się utrudnienia w ruchu. Ruch kołowy będzie regulowany przez Policję. Policja nie wyklucza chwilowego wstrzymania ruchu i skierowania pojazdów drogami alternatywnymi.
Trasa przejazdu rozpoczyna się na Rynku w Trzebini, a następnie biegnie drogą wojewódzką poprzez Myślachowice, Lgotę w kierunku Olkusza. Po części wyścigu przebiegającej po terenie powiatu olkuskiego zawodnicy wracają do naszego powiatu z Bukowna przez Czyżówkę do Rynku w Trzebini skąd ul. Krakowską i Słowackiego skierują się w kierunku Piły Kościeleckiej, przez Bolęcin, Nieporaz aż do Rudna.  Następna część wyścigu przebiega po terenie powiatu krakowskiego. Z powiatu krakowskiego wyścig wraca ul. Głowackiego w Grojcu, następnie biegnie ul. Grojecką i Korycińskiego aż do Rynku w Alwerni.

II Pętla rozpoczyna się w Rynku w Alwerni. Ulicą Korycińskiego, Chrzanowską oraz Jana Pawła II w Regulicach kieruje się do Nieporazu i ponownie wyjeżdża poza teren powiatu by powrócić na ul. Głowackiego w Grojcu, skąd zawodnicy pojadą trasą jak wyżej do Rynku w Alwerni gdzie przewidziana jest meta I etapu.

Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do zaleceń służb porządkowych.

Szczegółowy harmonogram etapu wyścigu przekazany przez organizatora znajduje się poniżej

harmonogram