Czasowe zamknięcie ruchu pod wiaduktem (ul. Sienna/ul. Podwale)

W związku z planowanym remontem cząstkowym nawierzchni DP 1015K –
ul. Siennej łączącej się z ul. Podwale – pod wiaduktem kolejowym w Chrzanowie w dniu 19 /20 maja 2017r. nastąpi czasowe zamknięcie przejazdu w przedmiotowym miejscu na czas ułożenia mieszanki mineralno – bitumicznej.  Przewidywane godziny zamknięcia to noc 19/20 maja 2017r. od godziny 24.00 do  4.00 rano ( piątek/sobota).

Proponowane objazdy dla samochodów osobowych:

  • Jadąc ul. Sienną od al. Henryka skręt przed wiaduktem w lewo w ul. Świętokrzyską i następnie w prawo (pod wiaduktem) na ul. Podwale.
  • Od strony ul. Podwale dojazd przez DK 79 (ul. Krakowska, ul. Garncarska, ul. Śląska) następnie ul. Oświęcimską.

Proponowane objazdy dla samochodów dostawczych i ciężarowych:

  • Aby dostać się na ul. Podwale: dojazd ul. Oświęcimską w Chrzanowie w kierunku ul. Powstańców Styczniowych, następnie ul. Astronautów w Żarkach, przy sygnalizacji świetlnej skręt w lewo na DW 780, a później ul. Borowcową w Chrzanowie do ul. Podwale.
  • Chcąc dojechać do ul. Oświęcimskiej z ul. Podwale w Chrzanowie należy się kierować ul. Borowcową do DW 780, skręt w prawo w kierunku Żarek, następnie przy dojeździe do sygnalizacji świetlnej kierunek prawo w ul.  Astronautów w Żarkach, dalej dojazd prosto ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie do ul. Oświęcimskiej.

Za utrudnienia przepraszamy